تبلیغات
دلنوشته
صفائی ندارد ارسطو شدن خوشا پر کشیدن پرستو شدن

میگویند جایگاه من و تو در مطبخ است. میگویند همین قدر که بدانیم بابا نان داد بس است. دارا انار دارد، هوایی مان می کند. فکر دارا و انار سرخ ما را از بند بیرون می کشد...برای من و تو تابستان و زمستان فرقی ندارد. باید بپوشیم و پوشیده باشیم که آقایان تحت تاثیر قرار نگیرند...

مگر آزادی نعمت خدا نیست؟ مگر ما را آزاده نیافریده؟ پس چرا باید در خفا به آزادی تن دهیم؟

بگذار این ۵متر پارچه سیاه را به زیر افکنیم تا به بهانه نور خورشید و لذت های دنیایی چون کالا و ملعبه به کف هوسرانان و کامجویانی در افتیم که قوانین مربوط به زنان را می نویسند به نفع مردان!

بگذار حکومت را محکوم کنیم به اجبار بی آن که بدانیم اگر اکنون در کوچه پس کوچه های شهر هر ساعتی از نیمه شب که تردد کنیم به پاس همین قوانین اسلامی اجباری، امنیت برقرار است و گربه هم جرات ندارد به ما حمله کند.

بگذار جسممان را عریان کنیم تا به قول خودمان از حصار آزاد گردیم اما در پس آن به بند شوم شهوت و ذلت در افتیم.

بگذار از مطبخ به درآییم و وارد جامعه شویم و تراکتور برانیم و کارگر معدن شویم و برایمان دستو و جیغ و هورا بکشند که چگونه زنانگی مان را از ما گرفتند و وظیفه خودشان که دادن نفقه و خرجی است را به دوش ما بیندازند.

بگذار به بهانه اینکه مردها باید چشمان خود را بپوشانند نه ما خودمان را، چوب حراج به حیا و عفتمان بزنیم و بعد از اینکه نیازشان را برآوردیم چون لاشه ای متعفن به دور اندازندمان و برونند پی عیش و نوش با دیگری.

بگذار با پیش کشیدن درد زایمان برای ما و نام شناسنامه برای پدر،ما را از لذت مادرشدن محروم کنند تا دشمنان اسلام با زادو ولدهای مکرر سپاه متولد کنند برای غلبه بر ما!

بگذار بهانه کنیم دیه دو برابر مردان را بی آنکه بدانیم اگر مردی بمیرد تمام دیه او به زن میرسد و چه بهتر که مرد پول خون همسرش را نصفه دریافت کند تا نتواند در نبود او و تجدید فراش بدجور خوش بگذراند!

بگذار به ناقص العقل بودن زبانی بتازیم و هرگز نفهمیم ناقص العقل یعنی رقیق القلب و سلاح مومن بکاست! میخواهند این گریه را از زن مسلمان بگیرند تا چوب سنگی بسازند از او که نه مادری بفهمد نه عشق را ! فقط به شهوترانان خدمت ارائه کند و بدون هیچ احساسی عطایش را به لقایش ببخشد.

مسیح جان! خبر تجاوز چندین مرد به تو در برابر دیدگان فرزندت هر قلبی را آزرده میکند. اگر چه اولش مجذوب دعوت آزادیت شدم اما اکنون برایت یک نصیحت دارم: اگر دین نداری، لااقل آزاده باش!

منبع

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 تیر 1393 توسط پادینا


دلنوشته
موضوعات
آخرین مطالب
نویسندگان
پیوند ها
آرشیو مطالب
آمار سایت

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً


فال حافظ